27.5.
14:00
Znepokojené turné #2: Liptovský Mikuláš

komunitné stretnutie

Neformálne posedenie v galerijnej záhrade s rodičmi ako ste vy. Trápi nás klimatická kríza a nechceme ostávať nečinné. Drobné občerstvenie a detský kútik budú pripravené. Tešiť sa môžete na bublifuky a veľa bublín, keďže vás chceme privítať do našej bubliny.

Znepokojené matky už vyše 3 rokov fungujú ako dobrovoľnícka skupina odhodlaných matiek, ktoré sa snažia upozorňovať na hrozbu klimatickej krízy a straty biodiverzity. Od politikov na lokálnej, štátnej aj európskej úrovni žiadame systémové riešenia pre lepšiu budúcnosť.

Aby sme to dokázali, potrebujeme, aby nás bolo viac.

V letných mesiacoch vyrážame na turné po Slovensku s cieľom nájsť podobne zmýšľajúcich ľudí ako sme my, spájať sa, diskutovať, podporovať sa a spoločne vytvoriť ďalšie iniciatívy ľudí, ktoré budú posúvať dobré a systémové zmeny vpred.

Ako druhú zastávku sme si vybrali Liptovský Mikuláš.

Budeme sa na vás tešiť v piatok 27.5. od 14:00 do cca 17:00 v Galerijnej záhrade Liptovskej galérie Petra Michala Bohúňa.

Čo môžete zažiť?

- Neformálne posedenie s rodičmi ako ste vy. Trápi nás klimatická kríza a nechceme ostávať nečinné.
- Bude aj výstava detských ilustrátorov z celého sveta "Matka Zem- naša druhá matka".
- Drobné občerstvenie a detský kútik budú pripravené. Tešiť sa môžete na bublifuky a veľa bublín, keďže vás chceme privítať do našej bubliny.

Následne sa o 17:30 presúvame na diskusiu o klimatickej úzkosti, ktorá sa bude konať v kultúrnom centre Diera do sveta.

Veľmi sa tešíme na stretnutia!

Sme v tom všetci spoločne a láska k našim deťom nás poháňa.